Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. augusta 2022

Naď: Slovenské stíhačky Mig-29 nie sú na Ukrajine, ale stále na Sliači, uvidíte ich na SIAFeMinister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) na sociálnej sieti dementuje informácie o tom, že slovenské ...Zdieľať
30 1 676x451 14.8.2022 (Webnoviny.sk) - Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) na sociálnej sieti dementuje informácie o tom, že slovenské bojové lietadlá Mig-29 sú už na Ukrajine.


„Naše stíhacie lietadlá Mig-29 nie sú na Ukrajine. Ide o nepravdivú info. Sú stále na Sliači. Do konca augusta budú chrániť nás vzdušný priestor, 27. augusta ich uvidíte na SIAFe, kde sa aj oficiálne rozlúčia. Rokujeme s našimi spojencami a partnermi, čo ďalej s nimi. Žiadne rozhodnutie nateraz nebolo urobené. Keď sa to zmení, budeme vás informovať," reagoval Naď na sociálnej sieti.


Jaroslav Naď vyzýva novinárov, aby nešírili neoverené informácie. „Priatelia novinári (aj tí z tvnoviny.sk), prosím, predtým ako nekriticky preberiete nepravdivé info zo zahraničných zdrojov, skúste nám zavolať prosím a opýtať sa. Vy sa vyhnete hanbe za šírenie fake news a my nebudeme musieť vysvetľovať celému svetu, že to nie je pravda," dodal Naď.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Naď: Slovenské stíhačky Mig-29 nie sú na Ukrajine, ale stále na Sliači, uvidíte ich na SIAFe © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samosprávy z Trnavského kraja chystajú protest, chcú poukázať na negatívne dopady legislatívy na mestá a obce
<< predchádzajúci článok
Egyptský prezident vymenoval trinásť nových ministrov, krajina je pre vojnu na Ukrajine vo veľkých problémoch