Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. januára 2023

Najbohatší muž sveta vymenoval svoju dcéru do čela módneho domu DiorNajbohatší muž sveta, Francúz Bernard Arnault, vymenoval svoju dcéru Delphine do čela módneho domu Dior. Ako referuje spravodajský web BBC, Arnault tak učinil v rámci ...Zdieľať
dior 676x380 12.1.2023  - Najbohatší muž sveta, Francúz Bernard Arnault, vymenoval svoju dcéru Delphine do čela módneho domu Dior. Ako referuje spravodajský web BBC, Arnault tak učinil v rámci reorganizácie skupiny luxusných značiek LVMH, ktorá je najhodnotnejšou spoločnosťou v Európe.

Logické povýšeniaDo jej portfólia patria popredné značky vrátane Fendi a Louis Vuitton a má hodnotu približne 336 miliárd libier.

Odchádzajúci šéf Dioru Pietro Beccari nahradí dlhoročného generálneho riaditeľa značky Louis Vuitton Michaela Burkea.

„Delphine Arnault aj Beccari sú veľmi rešpektovaní, takže ide o logické povýšenia v rámci skupiny," povedala analytička Credit Suisse Natasha Brilliant.

Arnault predbehol Muska


Všetkých päť Arnaultových detí zastáva riadiace pozície v značkách v skupine. Zmeny, ktoré vstúpia do platnosti vo februári, nasledujú po nedávnom vymenovaní Antoina Arnaulta, najstaršieho syna Bernarda Arnaulta, do čela rodinnej holdingovej spoločnosti.

Alexandre Arnault má na starosti produkty a komunikáciu značky Tiffany, zatiaľ čo Frédéric Arnault je výkonným riaditeľom značky Tag Heuer. Najmladšie dieťa, Jean Arnault, vedie marketing a vývoj produktov pre divíziu hodiniek Louis Vuitton.

Bernard Arnault v decembri 2022 predbehol Elona Muska a stal sa najbohatším človekom na svete.Zdroj: Webnoviny.sk - Najbohatší muž sveta vymenoval svoju dcéru do čela módneho domu Dior © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pentagón dostal stovky hlásení o UFO, zverejnil dlho očakávanú správu
<< predchádzajúci článok
Nevesta alebo Zdá sa mi, že hrmí: DAB pripravuje premiéru hry