Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

28. novembra 2023

Najlacnejšie vstupenky na zápasy vonku v LM predávajú nemecké klubyEurópska futbalová únia (UEFA) stanovila v roku 2019 cenový strop pre vonkajšie zápasy súťaží, v LM je to 70 eur, v Európskej lige 45 eur.Zdieľať
Najlacnejšie vstupenky na zápasy vonku v LM predávajú nemecké kluby

Nemecko ponúka najlacnejšie vstupenky na vonkajšie zápasy Ligy majstrov. Naopak, najviac za lístky zaplatia priaznivci v Škótsku. V utorok o tom informovala Európska futbalová asociácia fanúšikov (FSE).


Najmenej si pýta Bayer Leverkusen, priemerná cena vstupenky v tejto sezóne je 15 eur. Za bundesligistom nasledujú chorvátske Dinamo Záhreb a ďalšie nemecké kluby RB Lipsko, Borussia Dortmund a Eintracht Frankfurt. Európska futbalová únia (UEFA) stanovila v roku 2019 cenový strop pre vonkajšie zápasy súťaží, v LM je to 70 eur, v Európskej lige 45 eur. Najdrahšie lístky v hodnote 70 eur predávajú glasgowské kluby Celtic aj Rangers. Priemerná cena vstupeniek je 45 eur.

FSE zbierala dáta priamo od fanúšikov prostredníctvom ankety. Najvýhodnejšie ceny často súvisia s tým, či je na danom štadióne sektor státia, pripomína agentúra DPA.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škrtel pokrstil Ďuricovi autobiografiu pivom a trávou
<< predchádzajúci článok
Organizátori chystajú v Jasnej podujatie, aké ešte nezažila a trofeje sú z dielne svetoznámej umelkyne (foto)