Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. mája 2021

NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôbNárodná kriminálna agentúra (NAKA) pri protidrogovom záťahu v rámci akcie s krycím názvom „VENAL 6“ obvinila 16 osôb. ...Zdieľať
02 12 676x451 4.5.2021 (Webnoviny.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) pri protidrogovom záťahu v rámci akcie s krycím názvom „VENAL 6“ obvinila 16 osôb. Informovala o tom Polícia SR vo svojom profile na sociálnej sieti. Dodala, že príslušníci NAKA zasahovali od rána nielen v Seredi, ale aj v iných častiach Slovenska. Polícia uviedla, že nebude v súčasnosti poskytovať viac informácií, a to vzhľadom na prebiehajúce úkony.


Osoby vyšetrovateľ obvinil zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov či prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.


Zdroj: Webnoviny.sk - NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôb © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaputová ocenila vojakov a vojačky, vyznamenanie Za statočnosť dostali za pomoc počas pandémie (video)
<< predchádzajúci článok
Donovaly museli uzavrieť, pri Korytnici sa čelne zrazil nákladiak s autom (foto)

NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôb - diskusné fórum čitateľov