Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

08. decembra 2006

NAY otvorila predajňu vo Zvolene a Nových ZámkochSpoločnosť NAY, najväčší líder v predaji elektra na Slovensku, dnes otvára svoju osemnástu predajňu NAY Elektrodom vo Zvolene a tiež presťahovanú predajňu v Nových Zámkoch. NAY ...Zdieľať

BRATISLAVA 8. decembra (WN/PR) - Spoločnosť NAY, najväčší líder v predaji elektra na Slovensku, dnes otvára svoju osemnástu predajňu NAY Elektrodom vo Zvolene a tiež presťahovanú predajňu v Nových Zámkoch.

NAY Elektrodom vo Zvolene nájdete na okraji mesta pri hypermarkete Hypernova, na ulici Rákoš s celkovou rozlohou 2 060 metrov štvorcových.

„Na strednom Slovensku sme zaznamenali veľký záujem o našu predajňu a sme radi, že môžeme našich zákazníkov uspokojiť už aj vo Zvolene. NAY Elektrodom má na okraji mesta svoju strategickú polohu a svojou celkovou plochou patrí medzi stredne veľké predajne,“ povedala Tatiana Onderková, manažér pre mediálnu komunikáciu NAY a.s.

Predajňu NAY Elektrodom v Nových Zámkoch otvorili pred niekoľkými rokmi na Majzonovom námestí a so svojou plochou 750 metrov štvorcových patrila medzi predajne s menším formátom. Nový a väčší NAY Elektrodom s plochou 1665 metrov štvorcových sa nachádza na Nitrianskej ceste vedľa nákupného centra Big Box. „Medzičasom sa koncept predajní NAY Elektrodom zmenil a pokiaľ chceme aj zákazníkom v Nových Zámkoch ponúkať rovnaký sortiment a služby ako v iných mestách, museli sme predajňu presťahovať,“ povedal Peter Zálešák, predseda predstavenstva NAY a.s.

Rok 2006 bol pre spoločnosť NAY, rokom najrýchlejšej expanzie. V tomto roku otvorili 5 predajní v Komárne, Leviciach, Trenčíne, Zvolene a Nových Zámkoch. „Podarilo sa nám nielen naplniť naše plány v číslach a počte otvorených predajní, ale aj zlepšiť prezentáciu výrobkov, zväčšiť IT a kancelárske oddelenie, oddelenie plazmových a LCD televízorov, zaviesť signál HDTV a vylepšiť prístup našich poradcov pre predaj ku zákazníkovi,“ zhodnotil Peter Zálešák, predseda predstavenstva NAY a.s.

V expanzii budú pokračovať aj budúci rok. Začiatkom roka 2007 plánujú otvoriť predajňu v Martine. Rok 2007 bude pre spoločnosť NAY rokom príprav na expanziu do zahraničia.

Tatiana Onderková - NAY a.s.

manažér pre mediálnu komunikáciu

Tuhovská 15

830 06 Bratislava

Tel: 02/ 49 449 157

Fax:02/49449217

onderkova@nay.sk

www.nay.sk

NAY Elektrodom


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Konečné výsledky v prípade vraždy ruskej novinárky
<< predchádzajúci článok
Na juh Izraelu dopadla ďalšia palestínska raketa

NAY otvorila predajňu vo Zvolene a Nových Zámkoch - diskusné fórum čitateľov