Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. júla 2020

Nesmieme sa odkloniť od našich koreňov, povedal šéf parlamentu KollárOdkaz svätých Cyrila a Metoda treba neustále pripomínať, povedal predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina). Kollár sa pri príležitostiZdieľať
boris kollar 1 676x451 5.7.2020 - Odkaz svätých Cyrila a Metoda treba neustále pripomínať, povedal predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina). Kollár sa pri príležitosti sviatku sv. Cyrila a Metoda zúčastnil na slávnostnej svätej omši, ktorá sa konala na námestí v Nitre.


„Ja sa každoročne zúčastním bohoslužieb pri príležitosti sviatku svätého Cyrila a Metoda, v minulosti aj ako opozičný poslanec. Máme to napísané priamo v preambule našej ústavy, ktorá hovorí: My, národ slovenský, pamätajúc na odkaz Cyrila a Metoda..., preto si to treba pripomínať. Je to naša história, naše korene a nesmieme sa od toho odkloniť,“ uviedol Kollár na sociálnej sieti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Nesmieme sa odkloniť od našich koreňov, povedal šéf parlamentu Kollár © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Galícii pre koronavírus uzavreli oblasť so 70-tisíc ľuďmi, najväčšie ohniská nákazy súvisia s barmi
<< predchádzajúci článok
Vodička BMW prekročila rýchlosť a ešte aj nafúkala takmer dve promile

Nesmieme sa odkloniť od našich koreňov, povedal šéf parlamentu Kollár - diskusné fórum čitateľov