Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. septembra 2019

Niektoré linky bratislavskej MHD majú až 45-minútové zdržanieVeľká intenzita dopravy a plné cesty limitujú v piatok popoludní aj plynulosť premávky bratislavskej MHD. "Na niektorých úsekoch, najmä v centre a v ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Tomáš Halász
Bratislava 13. septembra (TASR) - Veľká intenzita dopravy a plné cesty limitujú v piatok popoludní aj plynulosť premávky bratislavskej MHD. "Na niektorých úsekoch, najmä v centre a v juhovýchodnej časti mesta (Ružinov, Dolné Hony) naše linky naberajú meškania až do 45 minút," priznáva Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.


Nie je to však jediná komplikácia. "V týchto chvíľach máme tiež výpadok elektrického prúdu, linka 4 preto nezastavuje na zastávke Americké námestie v smere na Trnavské mýto a úsek obchádza cez Blumentál. Trolejbusové linky sú vedené obchádzkami mimo Záhradnícku ulicu," informuje DPB. Uisťuje, že výpadok prúdu by mal byť rýchlo odstránený.

So zdržaním a kolónami musia rátať aj vodiči na "výpadovkách" z mesta. Stella centrum i Zelená vlna RTVS hlásia kolóny a zdržanie od 15 až 20 minút napríklad na výjazde do Ivanky pri Dunaji, na Slovnaftskej, Račianskej či Hradskej ulici.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruský historik Aľtman: V Sovietskom zväze nepoznali termín holokaust
<< predchádzajúci článok
ŠKODA AUTO používa IBM Watson asistenta pri náboroch zamestnancov

Niektoré linky bratislavskej MHD majú až 45-minútové zdržanie - diskusné fórum čitateľov