Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Niké predstavuje nové žreby: Šťastíčko vám prinesie znamenie Horoskopu!Veríte v osud a riadite sa podľa vášho znamenia horoskopu? Ak áno, tak potom má Niké pre vás skvelý tip ako sa zabaviť a s veľkou šancou aj obohatiť svoju peňaženku. Spoločnosť predstavuje nové ...Zdieľať
23.4.2021 (Webnoviny.sk) - Veríte v osud a riadite sa podľa vášho znamenia horoskopu? Ak áno, tak potom má Niké pre vás skvelý tip ako sa zabaviť a s veľkou šancou aj obohatiť svoju peňaženku. Spoločnosť predstavuje nové žreby, ktoré vám môžu priniesť Šťastíčko.


S Niké budete mať dôvod na úsmev. Dopomôcť k dobrej nálade vám môže napríklad aj žreb s názvom Horoskop. Vyberte si osudový žreb podľa vášho alebo iného obľúbeného znamenia horoskopu a ktovie, možno práve vám sa ujde skvelá výhra! Vďaka Horoskopu máte šancu vyhrať až 2 000 eur, pričom vám na to postačí len jedno jediné euro. A to sa skutočne oplatí!

Žreb obsahuje jedno hracie pole, ktoré je zakryté stieracou vrstvou. Po jej zotretí sa ihneď dozviete o prípadnej okamžitej výhre. Ak nájdete tri rovnaké symboly, vyhrávate príslušnú sumu v časti výhra. Navyše bonus v podobe symbolu slnka vám môže automaticky priniesť do vášho vrecka 10 €.

Zdvojnásobte svoje šance na šťavnatú výhru a skúste šťastie so žrebom Šťaštíčko, ktorý je čerstvo v predaji. Môže byť váš len za päťdesiat centov.

Žreb obsahuje jedno hracie pole. Zotrite stieraciu vrstvu hracieho poľa, kde sa nachádzajú tri herné kocky. Ak na všetkých troch kockách objaví symbol šestky (šesť bodiek), vyhrávate sumu uvedenú v časti výhra. Najvyššia možná výhra je pri žrebe Šťastíčko 500 eur, čo takisto nejedného hráča zahreje pri srdci.

Niké otvára pobočky po celom Slovensku


Novinky v rodine žrebov Niké nájdete aj v pobočkách po celom Slovensku. Môžete si v nich zakúpiť jednotlivé žreby, ale takisto aj prísť po vyplatenie výhry. Kompletný prehľad žrebov nájdete tu.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Niké predstavuje nové žreby: Šťastíčko vám prinesie znamenie Horoskopu! © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico: Mali sme pravdu, Sorosove peniaze ovplyvňujú dianie na Slovensku
<< predchádzajúci článok
Remišová: Vyhostenie ruských diplomatov je aktom solidarity a odkazom, že Slovensko nebude tolerovať neprípustné aktivity

Niké predstavuje nové žreby: Šťastíčko vám prinesie znamenie Horoskopu! - diskusné fórum čitateľov