Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Niké v novej kampani s Jánom Lašákom prináša klientom majstrovské bonusy!


Tagy: PR tipovanie

Spoločnosť Niké pri príležitosti blížiacich sa hokejových majstrovstiev sveta spúšťa ďalšiu veľkolepú kampaň. V hlavnej úlohe sa predstaví hokejová brankárska legenda Ján Lašák. Nebude ...Zdieľať
hitchhiker films nike_hokej_bts jakub kovalik 212 676x450 14.5.2021 (Webnoviny.sk) - Spoločnosť Niké pri príležitosti blížiacich sa hokejových majstrovstiev sveta spúšťa ďalšiu veľkolepú kampaň. V hlavnej úlohe sa predstaví hokejová brankárska legenda Ján Lašák. Nebude však sám. Asistovať mu bude tradičná tvár Niké Laco Borbély, ale aj partička šikovných hokejistov. Nová kampaň bude divákov zabávať a zároveň prináša výhody aj pre samotných tipérov.


"Hokejové MS sú sviatkom všetkých športových fanúšikov, ale rovnako aj tipérov. Chceme ich ako vždy potešiť zaujímavými spotmi a skvelými výhodami. Prinášame majstrovskú kampaň na čele s fenomenálnym brankárom Jánom Lašákom. Na našich klientov, či už nových alebo existujúcich, čaká niekoľko tipérskych odmien. Súčasťou kampane sú navyše aj skvelé súťaže na sociálnych sieťach o zaujímavé ceny. V Niké štartujú majstrovské dni," prezradil výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger.
 

Niké prináša majstrovské bonusy


Na nových hráčov čaká v Niké už od dnešného dňa hneď niekoľko odmien. Po registrácii a úspešnom overení automaticky dostanú 20 € zadarmo vo voľných tiketoch. To však nie je všetko. Novinkou je, že následne sa im prvým vkladom na konto alebo podaným tiketom spustí Bonus bez limitu.

Bonus bez limitu, kde môžu hráči získať koľko chcú, je postavený na siedmich úrovniach. Za dosiahnutie každej získajú odmenu vo forme voľných tiketov. Prvých šesť úrovní môžu klienti splniť raz. Za jeden deň však môžu prejsť hoc aj všetkými úrovňami. Pokorenie šiestich úrovni má presne stanovenú odmenu, celkovo Niké pripíše klientovi 19 eur.

To najlepšie prichádza na záver. Posledná siedma úroveň je bez limitu. Klienti ju tak môžu prejsť raz, dvakrát, koľkokrát chcú. Sami tak rozhodujú o odmene, akú získajú. Na maximálne využite Bonusu bez limitu majú 14 dní.

Nová majstrovská kampaň však prináša výhody aj pre existujúcich klientov. Niké ich predstaví už o štyri dni, presne v utorok 18. mája! Počas majstrovskej kampane to bude rozhodne majstrovské! Máte sa na čo tešiť!
 

Nová kampaň


Súčasťou novej kampane sú nielen majstrovské bonusy, ale aj nové reklamné spoty, ktorých hlavnou hviezdou je Ján Lašák, majster sveta z Göteborgu v roku 2002.

"Niké vnímam ako spoločnosť, ktorá intenzívne podporuje slovenský šport. Preto som sa na vzájomné spojenie veľmi tešil. Keď som videl prvýkrát scenár spotov, v dobrom som sa bavil na jeho myšlienke. Následne, keď som uvidel samotnú scénu naživo, bolo to výborne spracované," povedala známa osobnosť slovenského hokeja.

Ján Lašák v spotoch neúčinkuje sám. Predstaví sa v úlohe tímového lídra, ktorý bude svojich profi zverencov hecovať k najlepším výkonom. Na všetky hokejové výstrely bude dohliadať aj nezameniteľný Laco Borbély, dlhoročná tvár značky Niké.
 


Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Niké v novej kampani s Jánom Lašákom prináša klientom majstrovské bonusy! © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: PR tipovanie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Veľkej Británii sa šíri indický variant koronavírusu, krajina napriek tomu opäť uvoľní opatrenia
<< predchádzajúci článok
Horskí záchranári našli mŕtveho vodiča, s terénnym autom zišiel do priekopy

Niké v novej kampani s Jánom Lašákom prináša klientom majstrovské bonusy! - diskusné fórum čitateľov