Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. septembra 2007

Nový singel Britney Spears na webovej stránkeNový singel speváčky Britney Spears s názvom Gimme More sa objavil v piatok ráno nášho času na webovej stránke hudobnej stanice Z100. Jej nový album vydá spoločnosť Jive Records 13. novembra. ...Zdieľať

BRATISLAVA 1. septembra (WEBNOVINY) - Nový singel speváčky Britney Spears s názvom Gimme More sa objavil v piatok ráno nášho času na webovej stránke hudobnej stanice Z100. Jej nový album vydá spoločnosť Jive Records 13. novembra.

Singel, ktorého producentom je Danja, má 26-ročnú speváčku vrátiť späť na hudobný vrchol, kam sa v minulosti dostala svojimi popovými skladbami. Programová riaditeľka stanice Z100 Sharon Dastur uviedla, že reakcie poslucháčov boli pozitívne a skladba patrila po zverejnení k najhranejším. "Veľa ľudí malo automaticky negatívny postoj ešte pred vypočutím. A potom sa reakcie zmenili, viete, ľudia sú príjemne prekvapení. Sú aj ľudia, ktorí sa z jej hudobného návratu tešia," povedala Dastur.

Speváčka Britney Spears vydala v roku 2004 album s najväčšími hitmi. Rok predtým vydala album In the Zone. Teraz Spears verí, že sa vráti na hudobnú scénu a objavili sa aj informácie, že môže vystúpiť na tohtoročnom udeľovaní MTV Video Music Awards v Las Vegas. Producent šou to však nepotvrdil.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Herec Clooney hovoril na filmovom festivale o politike
<< predchádzajúci článok
Folkový spevák Seeger spieva o Stalinovi

Nový singel Britney Spears na webovej stránke - diskusné fórum čitateľov