Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. septembra 2023

O víťazovi volieb môže rozhodnúť len pár stoviek hlasov, tvrdí predseda Progresívneho Slovenska ŠimečkaAj pár stoviek hlasov môže podľa predsedu Progresívneho Slovenska (PS)Zdieľať
bp_7876 676x451 27.9.2023 (SITA.sk) - Aj pár stoviek hlasov môže podľa predsedu Progresívneho Slovenska (PS) Michala Šimečku rozhodnúť o tom, kto zvíťazí v sobotňajších predčasných parlamentných voľbách. V tejto súvislosti pripomenul, že v minulých voľbách chýbalo jeho hnutiu k prieniku do parlamentu 926 hlasov.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023


„Bude to tesné, ale som presvedčený, že na Slovensku je stále viac ľudí, ktorí si vyberú slušnú politiku a budúcnosť, nie návrat do minulosti," uviedol Šimečka. Zároveň zdôraznil, že nadchádzajúce voľby budú pre Slovensko kľúčové.

„Stojíme pred civilizačnou otázkou, či sa otočíme smerom na Východ, alebo zostaneme pevnou súčasťou demokratického Západu. Či budeme ďalej ekonomicky stagnovať, alebo si vyberieme hospodársky rast. A či dovolíme, aby sa zvrátila očista spoločnosti, alebo budeme upevňovať dôveru ľudí v spravodlivosť," dodal líder PS.


Zdroj: SITA.sk - O víťazovi volieb môže rozhodnúť len pár stoviek hlasov, tvrdí predseda Progresívneho Slovenska Šimečka © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Moskva sa snaží vybudovať novú železnicu, má spojiť Mariupoľ s ruským územím
<< predchádzajúci článok
Do Doneckej oblasti prišlo z Bieloruska zhruba 500 wagnerovcov, bojovníci údajne nepredstavujú hrozbu