Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. mája 2021

Obvinený podnikateľ Suchoba sa vrátil na Slovensko, má vypovedať na NAKAObvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko a v tomto čase by sa už mal nachádzať v Bratislave. Informovala o tom ...Zdieľať
suchoba 676x451 14.5.2021 (Webnoviny.sk) - Obvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko a v tomto čase by sa už mal nachádzať v Bratislave. Informovala o tom televízia JOJ na svojom spravodajskom webe noviny.sk. Koncom marca sa údajne uskutočnil výsluch Michala Suchobu cez telemost.


Obvinený sa totiž nachádzal v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. Podľa hodnoverného zdroja televízie má Michal Suchoba výsluch zopakovať už priamo pred vyšetrovateľom v Národnej kriminálnej agentúre (NAKA).

V čase zadržania a obvinenia exprezidenta finančnej správy Františka Imreczeho a viceprezidenta Daniela Čech sa Michal Suchoba trestnému konaniu pobytom v Abu Dhabí vyhol.

Jeho údajní komplici s ďalšími osobami skončili následne vo väzbe aj s ďalším známym veľkopodnikateľom Jozefom Brhelom. Aktuálne Michal Suchoba údajne nemá žiadne záruky, pre ktoré by ho NAKA počas výsluchu, ak na to vyšetrovatelia majú dôvod, nezadržala.


Zdroj: Webnoviny.sk - Obvinený podnikateľ Suchoba sa vrátil na Slovensko, má vypovedať na NAKA © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súd vytýčil pojednávanie s bývalým námestníkom SIS Borisom Beňom, rozhodovať bude o vine a treste
<< predchádzajúci článok
Banská Bystrica začína ďalšiu sezónu cyklobusu, fanúšikovia vybrali aj novú lokalitu