Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

08. apríla 2021

Odškodňovací zákon prešiel pod Matoviča, Sulík má jedinú požiadavkuMinister hospodárstva Richard Sulík berie na vedomie, že téma odškodňovacieho zákona prešla pod rezort financií vedenýZdieľať
untitled 1 676x291 8.4.2021 (Webnoviny.sk) - Minister hospodárstva Richard Sulík berie na vedomie, že téma odškodňovacieho zákona prešla pod rezort financií vedený Igorom Matovičom.


„V poriadku, berieme na vedomie. Našou jedinou požiadavkou je, nech je to čím skôr," uviedol Sulík na štvrtkovej tlačovej besede. Ako dodal, ešte pred rekonštrukciou vlády sa so súčasným premiérom Eduardom Hegerom dohodli na tom, že pomoc bude vyplácať finančná správa.

Rezort hospodárstva bude podľa neho v prípade potreby nápomocný, aktuálne ide o to, ako bude celý proces nastavený. „My sme navrhovali, aby sa bral do úvahy pokles tržieb, náklady a či je firma v celkovej strate," priblížil. Či bude napokon predložený tento model alebo iný, Sulík povedať nevedel, podľa neho ale určite bude priestor na diskusiu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Odškodňovací zákon prešiel pod Matoviča, Sulík má jedinú požiadavku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Smer-SD zbiera podpisy na mimoriadnu schôdzu parlamentu pre COVID-19, vyhráža sa i vyslovením nedôvery vlády (video)
<< predchádzajúci článok
Slovensko vstúpilo v prípade smrti Chovanca do konania, môže nazrieť aj do trestného spisu

Odškodňovací zákon prešiel pod Matoviča, Sulík má jedinú požiadavku - diskusné fórum čitateľov