Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. mája 2024

Opitý muž sa matke vyhrážal, že jej podpáli dom a potom ju zabije. Spacifikovala ho až políciaZ nebezpečného vyhrážania obvinila polícia v Novom Meste nad Váhom 48-ročného muža, ktorý sa vlastnej matke vyhrážal smrťou. Zároveň bol na muža podaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do ...Zdieľať
441530524_843354644492936_2778397856973337808_n 676x507 27.5.2024 (SITA.sk) - Z nebezpečného vyhrážania obvinila polícia v Novom Meste nad Váhom 48-ročného muža, ktorý sa vlastnej matke vyhrážal smrťou. Zároveň bol na muža podaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.


Ako informuje trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, muž sa najskôr svojej matky pýtal, či ju má zabiť, pričom zo zásuvky vytiahol nôž a tento položil na stôl.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


„Potom matke povedal, že jej podpáli dom a v ruke držal zapálené reklamné letáky. Následne sa spolu s ňou presunul do záhrady rodinného domu, kde sa jej vyhrážal so slovami, že si dá spraviť DNA testy a pokiaľ nebude jeho matkou, zabije ju,“ opísala hrozby polícia, na ktorú sa matka v obave o svoj život a zdravie obrátila.

Polícia muža obmedzila na osobnej slobode a umiestnila v cele policajného zaistenia. Dychovou skúškou bola u zadržaného zistená prítomnosť alkoholu v dychu vo výške 2,25 promile.
Zdroj: SITA.sk - Opitý muž sa matke vyhrážal, že jej podpáli dom a potom ju zabije. Spacifikovala ho až polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Národniari chcú zaviesť mechanizmus, ktorý by umožnil povinným osobám efektívnejšie riadiť proces sprístupňovania informácií
<< predchádzajúci článok
SEIF: Kryptomeny jednoducho a bezpečne