Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

SEIF: Kryptomeny jednoducho a bezpečneSEIF, inovatívna platforma v oblasti kryptomeny, sa výrazne líši od tradičných kryptobúrz, ako sú FTX alebo Binance, a to svojím prístupom k uchovávaniu kryptomien klientov a zabezpečeniu ...Zdieľať
hlavna_foto 676x354 27.5.2024 (SITA.sk) - SEIF, inovatívna platforma v oblasti kryptomeny, sa výrazne líši od tradičných kryptobúrz, ako sú FTX alebo Binance, a to svojím prístupom k uchovávaniu kryptomien klientov a zabezpečeniu obchodovania.


Na rozdiel od FTX a Binance, kde klienti vkladajú svoje kryptomeny na tzv. custodial (opatrovnícke) peňaženky spravované burzou, SEIF poskytuje model, kde klienti držia svoje kryptomeny priamo vo vlastných peňaženkách. Tento prístup zníži riziko spojené s hackermi a únikmi dát, keďže kontrolu nad kryptomenami majú samotní užívatelia, a nie burza.

SEIF využíva decentralizovanú výmennú platformu (DEX), ktorá umožňuje užívateľom priamo obchodovať medzi sebou bez nutnosti prechádzania cez centralizovanú autoritu. Tento typ platformy využíva technológiu blockchain na zabezpečenie transparentnosti a bezpečnosti obchodných transakcií. Na rozdiel od centralizovaných búrz, DEX platformy, ako tá od SEIF, neuchovávajú žiadne kryptomeny, čím sa zníži riziko zásahov tretích strán a manipulácie s trhom.Okrem toho SEIF ponúka obchodovanie na viacerých blockchainoch, čo znamená, že užívatelia môžu obchodovať s rôznymi druhmi kryptomien naprieč rôznymi blockchainovými sieťami. Toto multichainové obchodovanie zvyšuje flexibilitu a prístupnosť pre užívateľov, ktorí chcú využívať rôzne typy digitálnych aktív v rámci jednej platformy.

Vďaka týmto inovatívnym riešeniam SEIF prináša bezpečnejšiu a užívateľsky priateľskejšiu alternatívu k tradičným kryptoburzám, ktoré sú často kritizované za svoje bezpečnostné problémy a centralizovaný model správy. SEIF tak staví na transparentnosť, bezpečnosť a užívateľskú kontrolu, čo sú kľúčové aspekty pre budúcnosť obchodovania s kryptomenami.


Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - SEIF: Kryptomeny jednoducho a bezpečne © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opitý muž sa matke vyhrážal, že jej podpáli dom a potom ju zabije. Spacifikovala ho až polícia
<< predchádzajúci článok
Štátny tajomník Slavomír Partila ocenil tréningy O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Stretol sa na nich s deťmi aj so samotným Matejom