Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. júna 2021

Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežamiMuž a žena z okresu Zlaté Moravce, ktorí nútili mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb, čelia obvineniu zo zločinu obchodovania s ľuďmi. ...Zdieľať
obet 676x451 18.6.2021 (Webnoviny.sk) - Muž a žena z okresu Zlaté Moravce, ktorí nútili mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb, čelia obvineniu zo zločinu obchodovania s ľuďmi. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

Získali tisíce eur


Začiatkom týždňa ich obvinil vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície. Obvinení sú v súčasnosti na slobode. Ak im bude dokázaná vina, hrozí im odňatie slobody na sedem až 12 rokov. Páchatelia od ženy získali 300-tisíc českých korún, čo je v prepočte takmer 12-tisíc eur.

Podľa policajných informácií 37-ročný muž a 32-ročná žena minulý rok zlákali 26-ročnú ženu z okresu Levice pod zámienkou nájdenia práce a možnosti zarobenia si peňazí v Českej republike.

Neustále ju kontrolovali


„Odviezli ju do českého mesta Teplice, tam jej poskytli ubytovanie v rodinnom dome, kde však nemala súkromie, ale spali všetci v jednej izbe. Mladú ženu nútili v uliciach mesta vyhľadávať klientov a poskytovať im sexuálne služby,“ priblížila Bárdyová.

Dodala, že pár ženu neustále kontroloval a dával jej inštrukcie, čo má robiť, aké služby má poskytovať, a tiež jej určili minimálnu sadzbu, za ktorú má sexuálne služby poskytovať. Všetko, čo zarobila, im musela odovzdávať. Peniaze nemala dostávať ani na stravu a žiť musela v biednych podmienkach.


Zdroj: Webnoviny.sk - Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rakúsko údajne zablokovalo sprísnenie sankcií proti Lukašenkovmu režimu
<< predchádzajúci článok
Sudca Miľan má dočasne pozastavený výkon funkcie, odmietal pojednávať v rúšku

Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami - diskusné fórum čitateľov