Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. mája 2020

Patrik bodol nožom kamaráta, skončil vo väzbeObvineniam z ublíženia na zdraví a výtržníctva čelí 29-ročný Patrik, ktorý bodol do hrude o štyri roky staršieho muža. Incident sa stal v stredu krátko po 18:00 v blízkosti Technickej univerzity v ...Zdieľať
krvavy noz 676x451 25.5.2020 (Webnoviny.sk) - Obvineniam z ublíženia na zdraví a výtržníctva čelí 29-ročný Patrik, ktorý bodol do hrude o štyri roky staršieho muža. Incident sa stal v stredu krátko po 18:00 v blízkosti Technickej univerzity v Košiciach.


Ako informovala hovorkyňa košickej krajskej polície Lenka Ivanová, po príchode polície sa na mieste nachádzali štyri podozrivé osoby, ktoré boli rovnako ako zranený muž značne pod vplyvom alkoholu.Na mieste sa nachádzal aj nôž, ktorý zaistili a poslali na expertízu. Zranený muž utrpel zranenia, z ktorých sa bude liečiť viac ako 42 dní.

Vyšetrovateľ po zhromaždení a vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov obvinil 29-ročného muža, stíhaný bude vo väzbe. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na štyri roky až 10 rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Patrik bodol nožom kamaráta, skončil vo väzbe © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Majitelia fitnescentier dopravu na D1 len spomalili, Matovič ich pozýva na stretnutie a kritizuje Kotleby
<< predchádzajúci článok
Priemerné platy počas koronakrízy stúpali, v pracovných inzerátoch ponúkali takmer o sto eur viac

Patrik bodol nožom kamaráta, skončil vo väzbe - diskusné fórum čitateľov