Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. septembra 2023

Pellegrini apeluje na Ódora, aby pracoval až do skončenia funkcie, pripomenul aj problém rastúcich cien (video)Predseda strany Hlas-sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini apeluje na povereného premiéra Ľudovíta Ódora, aby pracoval až do ...Zdieľať
02 1 676x451 26.9.2023 (SITA.sk) - Predseda strany Hlas-sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini apeluje na povereného premiéra Ľudovíta Ódora, aby pracoval až do skončenia svojej funkcie. Pellegrini pripomenul problematiku cien energií i hrozbu ich nárastu v prípade plynu a tepla.

Problém nelegálnej migrácie či vysokých cien


„Nie je vyriešená otázka vysokých cien potravín, s ktorými nespravili nič ani vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera, ani vláda úradnícka. A stále nie je vyriešený problém nelegálnej migrácie, naopak, po rozhodnutí Poľska zaviesť hraničné kontroly so Slovenskom a avizovanom opatrení Nemecka na kontrolu vlastných hraníc reálne hrozí, že čoraz viac nelegálnych migrantov bude ostávať na slovenskom území,“ uviedol Pellegrini.

Do poslednej minúty riešil problémy


Hlas preto apeluje na povereného šéfa kabinetu, aby do poslednej chvíle svojho mandátu s nasadením, a tiež s rešpektom voči občanom Slovenska riešil problémy štátu.

Po minulých voľbách som vykonával funkciu premiéra s maximálnou zodpovednosťou, hoci som vedel, že vo funkcií na základe výsledkov volieb končím. Do poslednej minúty som však spolu s vtedajšou ministerkou vnútra a dnešnou podpredsedníčkou Hlasu Denisou Sakovou riešil akútne problémy so začínajúcou pandémiou Covidu. Prijali sme zásadné a rázne opatrenia na ochranu zdravia a života ľudí na Slovensku," konštatoval šéf Hlasu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Pellegrini apeluje na Ódora, aby pracoval až do skončenia funkcie, pripomenul aj problém rastúcich cien (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kapitána odsúdili na päť rokov väzenia pre tragickú zrážku lodí na Dunaji (foto)
<< predchádzajúci článok
Šeliga dáva podanie na NAKA pre zneužitie právomoci, generálna prokuratúra je podozrivá z krivenia spravodlivosti (video)