Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2024

Pellegrini si v prezidentských voľbách verí. Prezradil, aké mená navrhne na svoj post šéfa parlamentu Ak bude súčasný šéf parlamentu Peter Pellegrini úspešný v prezidentských voľbách, na svoj doterajší post navrhne súčasnú ministerku hospodárstvaZdieľať
peter pellegrini kandidatura 2 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Ak bude súčasný šéf parlamentu Peter Pellegrini úspešný v prezidentských voľbách, na svoj doterajší post navrhne súčasnú ministerku hospodárstva Denisu Sakovú alebo ministra investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie Richarda Rašiho.


Uviedol to v diskusnej relácii Téma spravodajskej televízie TA3. Ako doplnil, ide o dvoch podpredsedov strany Hlas-SD s najvyšším ziskom preferenčných hlasov v parlamentných voľbách.

„Neuvoľnili by post ministra v rámci koalície, tam by nastúpil znova nominant Hlasu," zdôraznil Pellegrini.

Pokiaľ ide o prípadného nového predsedu strany Hlas-SD, podľa Pellegriniho by ním mal byť niekto z „top päťky strany".

„Štyria podpredsedovia strany vrátane generálneho manažéra Matúša Šutaja Eštoka," doplnil Pellegrini.


Zdroj: SITA.sk - Pellegrini si v prezidentských voľbách verí. Prezradil, aké mená navrhne na svoj post šéfa parlamentu  © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegrini nedovolí opozícii robiť z premlčacích lehôt pri znásilnení teatro, chce aby zmeny čo najskôr „uzreli svetlo sveta“
<< predchádzajúci článok
Kabinet ide opäť zlým spôsobom naprávať „časť zla“, tvrdí Kolíková. Novela Trestného zákona je len zástierkou mysle