Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. novembra 2020

Pendleri budú potrebovať negatívny test na COVID-19, Krajčí avizoval prísnejšie opatrenia na hraniciachVšetci, ktorí budú prechádzať cez hranice, budú od pondelka 7. decembra potrebovať negatívny výsledok testu na koronavírus. Na tlačovej besede o tom ...Zdieľať
Pendleri budú potrebovať negatívny test na COVID-19, Krajčí avizoval prísnejšie opatrenia na hraniciach

27.11.2020  - Všetci, ktorí budú prechádzať cez hranice, budú od pondelka 7. decembra potrebovať negatívny výsledok testu na koronavírus. Na tlačovej besede o tom informoval minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO).


Výsledkom testu sa tak budú musieť preukázať aj osoby, na ktoré sa doteraz vzťahovali výnimky, napríklad pendleri či študenti. Nebude však pre nich povinný negatívny výsledok RT-PCR testu, stačiť im bude aj antigénový test, ktorý nebude starší viac ako dva týždne.

Dôvodom je podľa ministra to, že situácia v susedných krajinách je horšia ako na Slovensku. Výnimky z tohto pravidla budú mať tranzity.Zdroj: Webnoviny.sk - Pendleri budú potrebovať negatívny test na COVID-19, Krajčí avizoval prísnejšie opatrenia na hraniciach © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Boj proti demencii. Ako si udržať duševné zdravie?
<< predchádzajúci článok
Život nemá dátum spotreby, starší ľudia sa pri očkovaní nesmú ocitnúť na okraji záujmu

Pendleri budú potrebovať negatívny test na COVID-19, Krajčí avizoval prísnejšie opatrenia na hraniciach - diskusné fórum čitateľov