Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. januára 2022

Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto)Policajti zadržali dílera, ktorý predával drogy v bratislavskej Petržalke. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a ...Zdieľať
271863976_1347562135666313_747014794248892909_n 676x451 14.1.2022 (Webnoviny.sk) - Policajti zadržali dílera, ktorý predával drogy v bratislavskej Petržalke. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov a z ich držania a obchodovania s nimi, čelí 24-ročný Patrik P. z Bratislavy.


„Obvinený približne od júla 2020 v mieste svojho bydliska na Tupolevovej ulici prechovával a predával metamfetamín (pervitín)," uviedol hovorca. Dodal, že muž s koncovými spotrebiteľmi komunikoval prevažne cez sociálne siete.

Policajti dílera zadržali počas policajnej akcie a zaistili u neho viaceré vrecká s tlakovými uzávermi s obsahom kryštalickej látky, ale aj vrecko so zelenou sušenou rastlinou.

Muža eskortovali na policajné oddelenie, kde zistili, že už je podmienečne odsúdený za inú trestnú činnosť. Obvinený je stíhaný väzobne a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľská vláda nepovažuje masívny únik informácií z databázy vybavenia ozbrojených síl za bezpečnostné riziko
<< predchádzajúci článok
Žilinka sa zúčastnil na oslavách v Moskve, podpísal program spolupráce s ruskou generálnou prokuratúrou

Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto) - diskusné fórum čitateľov