Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. septembra 2020

Po lesných požiaroch zasiahlo Kaliforniu zemetrasenie s magnitúdom 4,6Požiarmi sužovaný americký štát Kalifornia zasiahlo v piatok neskoro večer zemetrasenie s magnitúdom 4,6. Podľa Geologickej služby Spojených štátov (USGS) zemetrasenie udrelo okolo 23:40 ...Zdieľať
zemetrasenie kalifornia 676x507 19.9.2020 (Webnoviny.sk) - Požiarmi sužovaný americký štát Kalifornia zasiahlo v piatok neskoro večer zemetrasenie s magnitúdom 4,6.


Podľa Geologickej služby Spojených štátov (USGS) zemetrasenie udrelo okolo 23:40 miestneho času (v sobotu 8:40 SEČ, pozn.), necelých päť kilometrov od South El Monte neďaleko Los Angeles. Bezprostredne po zemetrasení nehlásili žiadne škody ani zranenia osôb.

Zem sa v piatok triasla aj pri gréckom ostrove Kréta, a to s predbežným magnitúdom 5,3. Podľa aténskeho inštitútu geodynamiky sa podmorské zemetrasenie ozvalo o 19:28 miestneho času južne od ostrova a vychádzalo z hĺbky 40 kilometrov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Po lesných požiaroch zasiahlo Kaliforniu zemetrasenie s magnitúdom 4,6 © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo dopravy a výstavby SR a (f)ITcubator pozývajú programátorov i študentov programovania na kreatívny hackaton. Ponúkajú odmeny v celkovej výške 8000 €
<< predchádzajúci článok
V Okrese Snina sa situácia zhoršuje, hygienici sprísnili protiepidemiologické opatrenia

Po lesných požiaroch zasiahlo Kaliforniu zemetrasenie s magnitúdom 4,6 - diskusné fórum čitateľov