Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. novembra 2020

Po trnavskej nemocnici sa pohyboval opitý muž so vzduchovkou


Tagy: zbraň

Policajti cez víkend zasahovali v trnavskej nemocnici. Po nemocnici sa pohyboval alkoholom posilnený muž so vzduchovkou v ruke. Ako informovala trnavská krajská polícia, privolaná hliadka muža odzbrojila a v ...Zdieľať
fakultna nemocnica trnava 676x451 30.11.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti cez víkend zasahovali v trnavskej nemocnici. Po nemocnici sa pohyboval alkoholom posilnený muž so vzduchovkou v ruke. Ako informovala trnavská krajská polícia, privolaná hliadka muža odzbrojila a v putách ho odviedli na policajnú stanicu.


Ako nakoniec vysvitlo, 29-ročný Trnavčan prišiel do nemocnice za mužom, ktorého krátko pred tým náhodným výstrelom pri spoločnom popíjaní postreliť do nohy. Muž mal pri sebe vzduchovku, značky Power Win 304.

Ako uviedla polícia, všetky okolnosti konania v nemocnici, ale aj okolnosti zranenia druhého muža, polícia preveruje s podozrením na priestupok na úseku zbraní a streliva a pre ublíženie na zdraví z nedbanlivosti.

Polícia pripomína, že v prípade nosenia voľnopredajnej vzduchovky by mala mať osoba pri sebe platný doklad totožnosti, vyhýbať sa požívaniu alkoholu, prepravovať ju a nosiť skrytou formou. Pri manipulácii treba dbať na zvýšenú opatrnosť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Po trnavskej nemocnici sa pohyboval opitý muž so vzduchovkou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: zbraň
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Exposlankyňa Blahová bude na súde čeliť žalobe, Čistý deň žiada ospravedlnenie a peniaze
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo financií uvoľní takmer 20 miliónov eur na dofinancovanie výdavkov Sociálnej poisťovne

Po trnavskej nemocnici sa pohyboval opitý muž so vzduchovkou - diskusné fórum čitateľov