Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Z domova

13. októbra 2017

Počas Kariérneho dňa sa žiaci stretnú s potenciálnymi zamestnávateľmiŠtudenti Univerzity Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre budú mať možnosť stretnúť sa so svojimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Počas Kariérneho dňa, ktorý sa bude na pôde ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Nitra 13. októbra (TASR) – Študenti Univerzity Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre budú mať možnosť stretnúť sa so svojimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Počas Kariérneho dňa, ktorý sa bude na pôde univerzity konať 18. októbra, sa budú môcť zoznámiť s ponukami firiem i so situáciou na pracovnom trhu.


Prvý Kariérny deň, ktorý univerzita zorganizovala v spolupráci s Národným kariérnym centrom minulý rok, sa stretol s veľkým záujmom študentov. Zúčastnili sa na ňom zahraničné a slovenské firmy, medzi ktorými bola aj spoločnosť Amazon, Accenture, PSA GROUP, Billa, E-KU, Injoy, Camp leaders, Your Choice, SAIA i Google.

Tohtoročné podujatie otvorí prednáška, na ktorej sa predstaví Accenture Leadership Program. Potom budú nasledovať diskusie študentov za okrúhlym stolom. Ďalšia časť Kariérneho dňa už bude patriť individuálnym rozhovorom priamo s predstaviteľmi zúčastnených firiem.

"Výhodou podujatia je, že významní zamestnávatelia prídu priamo na univerzitu. Študenti tak dostanú šancu osobne sa spoznať s personalistami, získajú informácie o množstve pracovných ponúk a dozvedia sa viac aj o brigádach, stážach či možnosti realizovať diplomové práce vo firmách," informovali organizátori z UKF.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zdieľané bicykle v Nitre si obľúbili tisícky užívateľov
<< predchádzajúci článok
Jadrová inflácia v septembri dosiahla hodnotu 2,3 %

Počas Kariérneho dňa sa žiaci stretnú s potenciálnymi zamestnávateľmi - diskusné fórum čitateľov