Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. decembra 2023

Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v EurópeFestival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023. Informovali o tom organizátori festivalu ...Zdieľať
64a9dfa2de4f3514026969 676x463 31.12.2023 (SITA.sk) - Festival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023. Informovali o tom organizátori festivalu Pohoda a spresnili, že sa festival dostal do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe.


Hudobní profesionáli Pohodu zaradili aj do úzkeho výberu najlepších piatich festivalov v kategórii Take a Stand a Event Safety. Víťazné festivaly budú vyhlasovať 17. januára na galavečere v holandskom Groningene.

Ako organizátori festivalu priblížili, v kategórii Najlepší stredne veľký festival prebieha v dvoch kolách. V prvom kole za festivaly hlasujú návštevníci a následne vyberie odborná porota finálnu desiatku a víťaza kategórie. Festival Pohoda je v tejto kategórii nominovaná pravidelne.

Sme hrdí, že sme opäť nominovaní aj v kategórii Take a Stand, už jednu túto cenu máme a sme radi, že Pohoda ostáva oslavou slobody aj z pohľadu európskych kolegov. Nemenej dôležitá je nominácia v kategórii Event Safety, vždy sme dávali dôraz na bezpečnosť a kvalitný servis pre naše návštevníčky a návštevníkov," uviedol zakladateľ a šéf Pohody Michal Kaščák a dodal, že im to dodáva silu a radosť na prípravu ďalšieho ročníka festivalu.


Zdroj: SITA.sk - Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Archeológovia možno odhalili najvyššie položené hradisko na Slovensku, malo by sa nachádzať vo Vysokých Tatrách
<< predchádzajúci článok
Putin je zodpovedný za nezmyselné a zbytočné straty na životoch, bremeno vojny musia znášať aj obyčajní ruskí civilisti