Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2023

Polícia obvinila manželský pár, ktorý nechal novorodenca v krabici na autobusovej zastávkePolícia obvinila 29-ročnú ženu a jej manžela, ktorí nechali novorodenca v krabici na autobusovej zastávke v obci Bežovce v okrese ...Zdieľať
21.9.2023 (SITA.sk) - Polícia obvinila 29-ročnú ženu a jej manžela, ktorí nechali novorodenca v krabici na autobusovej zastávke v obci Bežovce v okrese Sobrance.


Zdravý chlapec sa narodil v obci Kristy v rodinnom dome, na zastávke ho našiel náhodný okoloidúci. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, michalovským kriminalistom sa podarilo stotožniť matku aj jej manžela, vyšetrovateľ ich obvinil zo zločinu opustenia dieťaťa.„Či bolo chceným, alebo nie, či dieťa oboch rodičov, alebo iba matky, zatiaľ nevedno, ale po predchádzajúcej vzájomnej dohode matka dieťaťa spolu so svojím manželom novorodenca naložili do osobného auta a krátko po jeho narodení ho zanechali bez možnosti zadováženia si pomoci, v drevenej krabici prikryté dekou, na autobusovej zastávke na vedľajšej ceste v obci Bežovce," opisuje polícia.

Dodáva, že dieťa tak vystavili riziku smrti či ublíženia na zdraví. „Dieťa sa v súčasnej dobe nachádza v nemocnici a o jeho ďalšom osude rozhodne Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny,“ doplnili policajti.


Zdroj: SITA.sk - Polícia obvinila manželský pár, ktorý nechal novorodenca v krabici na autobusovej zastávke © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Väčšina strán nepovažuje témy právneho štátu za kľúčové. Ktoré pri boji s korupciou obstáli najlepšie?
<< predchádzajúci článok
To najlepšie na koniec, OĽaNO predstavilo svoj 258-stranový volebný program (video)