Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. novembra 2021

Polícia pátra po mužovi z Hlohovca, zobral si z bankomatu zabudnuté peniaze a odišiel (foto)Policajti hľadajú muža, ktorý by svojou výpoveďou mohol prispieť k objasneniu prípadu zabudnutých peňazí. Podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antalovej vyšetrujú prípad, ktorý sa stal v Hlohovci ...Zdieľať
hladany muz 676x398 25.11.2021 (Webnoviny.sk) - Policajti hľadajú muža, ktorý by svojou výpoveďou mohol prispieť k objasneniu prípadu zabudnutých peňazí. Podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antalovej vyšetrujú prípad, ktorý sa stal v Hlohovci na ulici Za Váhom, kde neznáma osoba zobrala z bankomatu finančnú hotovosť, ktorú si tam zabudol predchádzajúci klient.


Policajti vec vyšetrujú ako prečin zatajenia veci. Páchateľ si tak podľa Antalovej síce prilepšil o 350 eur, hrozí mu však za to ročný pobyt vo väzení. Videozáznam s hľadaným mužom polícia zverejnila na Facebooku Polícia SR – Trnavský kraj. Informácie o hľadanom je možné poskytnúť na telefónne číslo 158 alebo súkromnou správou na Facebooku.

Polícia zároveň upozorňuje, že peniaze nájdené v bankomate treba vždy odovzdať do najbližšej banky, alebo privolať na miesto hliadku polície.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia pátra po mužovi z Hlohovca, zobral si z bankomatu zabudnuté peniaze a odišiel (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zamestnávatelia žiadajú od štátu jasné inštrukcie a funkčné schémy pomoci
<< predchádzajúci článok
Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, jeho prvé kroky viedli do sídla v Lánoch

Polícia pátra po mužovi z Hlohovca, zobral si z bankomatu zabudnuté peniaze a odišiel (foto) - diskusné fórum čitateľov