Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. marca 2020

Polícia prehľadala byty podozrivých extrémistov, ktorí v Nemecku plánovali útoky na migrantovNemecká polícia v utorok prehľadala byty dvanástich osôb podozrivých z vytvorenia krajne pravicovej skupiny, ktorá plánovala útoky proti migrantom a iným cudzincom. Všetky osoby sú vo veku od 19 do 57 rokov.Zdieľať
germany_vietnam_raids_86651 782949462305422c82729e6d621cb79b 676x492 3.3.2020 (Webnoviny.sk) - Nemecká polícia v utorok prehľadala byty dvanástich osôb podozrivých z vytvorenia krajne pravicovej skupiny, ktorá plánovala útoky proti migrantom a iným cudzincom. Všetky osoby sú vo veku od 19 do 57 rokov.


Akcia sa konala v Šlezvicku-Holštajnsku a na ďalších miestach. Informovala o tom tamojšia polícia.

Podozriví údajne založili skupinu Aryan Circle Germany v júli v meste Bad Segeberg, pričom všetci sú známi pre svoje extrémistické postoje, ktoré otvorene vyjadrovali na fotografiách so symbolmi a sloganmi organizácie. Polícia vykonala razie s cieľom získať ďalšie dôkazy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia prehľadala byty podozrivých extrémistov, ktorí v Nemecku plánovali útoky na migrantov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus zatvára školy vo Francúzsku, desaťtisíce študentov má nútené prázdniny
<< predchádzajúci článok
Pozrite si video Unicef: 6 vecí, ktoré by ste mali vedieť o koronavíruse

Polícia prehľadala byty podozrivých extrémistov, ktorí v Nemecku plánovali útoky na migrantov - diskusné fórum čitateľov