Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. marca 2024

Polícia vyšetruje požiar bufetu na petržalskej hrádzi, išlo o úmyselný čin


Tagy: Požiar

Polícia z Bratislavy - Petržalky vyšetruje požiar bufetu na hrádzi v blízkosti Orechovej cesty v lokalite Janíkov dvor. Doposiaľ neznámy páchateľ zapálil v noci zo soboty na nedeľu stoličku pri dverách bufetu. ...Zdieľať
titulka petrzalka 676x451 4.3.2024 (SITA.sk) - Polícia z Bratislavy – Petržalky vyšetruje požiar bufetu na hrádzi v blízkosti Orechovej cesty v lokalite Janíkov dvor. Doposiaľ neznámy páchateľ zapálil v noci zo soboty na nedeľu stoličku pri dverách bufetu. Stolička prestala horieť, a tak páchateľ zapálil objemný kontajner, ktorý dotlačil k objektu.


V dôsledku tohto konania došlo k požiaru a zhoreniu viacerých častí bufetu. Škoda, ktorá bola týmto konaním spôsobená, bola vyčíslená na približne 50-tisíc eur,“ informovala bratislavská polícia.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V začal v tejto súvislosti stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. Po totožnosti páchateľa policajti pátrajú. Polícia sa obracia na občanov, ktorí by mohli pomôcť pri objasnení tohto skutku, aby informácie poslali formou súkromnej správy na FB Polície SR Bratislavský kraj.


Zdroj: SITA.sk - Polícia vyšetruje požiar bufetu na petržalskej hrádzi, išlo o úmyselný čin © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Požiar
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajina očakáva od Bruselu predloženie rokovacieho rámca o vstupe krajiny do Európskej únie
<< predchádzajúci článok
Nezradil som Slovensko ani spojencov, ako to urobil Blanár, reaguje Korčok na svoju fotografiu s Lavrovom