Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. februára 2020

Polícia zasahuje v strediskách slovenskej pošty, hľadá nebezpečné zásielkyPolícia aktuálne vykonáva bezpečnostnú akciu na všetkých spracovateľských strediskách Slovenskej pošty, a. s. Na podnet spoločnosti kontroluje zásielky pre ...Zdieľať
slovenska posta 676x522 13.2.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia aktuálne vykonáva bezpečnostnú akciu na všetkých spracovateľských strediskách Slovenskej pošty, a. s. Na podnet spoločnosti kontroluje zásielky pre podozrenie z možného výskytu nebezpečného obsahu. "Prioritou je bezpečnosť našich zamestnancov, preto boli strediská evakuované a dočasne sme pozastavili manipuláciu so zásielkami," informovala vo štvrtok hovorkyňa Slovenskej pošty Eva Rovenská.


Slovenská pošta sa vopred ospravedlňuje za prípadné meškanie zásielok. "Slovenská pošta je na takéto prípady pripravená, postupujeme podľa pravidiel špeciálneho bezpečnostného režimu," uviedla Rovenská. Ako dodala, zamestnanci pošty s policajnými zložkami spolupracujú pri preverení podozrení.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zasahuje v strediskách slovenskej pošty, hľadá nebezpečné zásielky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Časopis Slovenka propaguje premiéra Pellegriniho, predtým ju zo „štátneho“ štedro obdaroval
<< predchádzajúci článok
Veľká Británia zakáže platiť za hazard kreditnými kartami

Polícia zasahuje v strediskách slovenskej pošty, hľadá nebezpečné zásielky - diskusné fórum čitateľov