Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2020

Polícia žiada verejnosť o videá zo 17. novembra, pri riešení udalostí pomôže každé jednoPolícia žiada o pomoc pri objasňovaní udalostí zo zhromaždenia, ktoré bolo 17. novembra pred úradom vlády v Bratislave. V tlačovej správe o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňaZdieľať
4o8a1632 1 676x451 29.11.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia žiada o pomoc pri objasňovaní udalostí zo zhromaždenia, ktoré bolo 17. novembra pred úradom vlády v Bratislave. V tlačovej správe o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková s tým, že polícia v tejto súvislosti naďalej pracuje na objasnení protiprávných konaní.


„V tejto súvislosti žiadame verejnosť o pomoc. V prípade, ak sa občania nachádzali 17. novembra v čase od 13:30 na Hlavnej stanici Bratislava počas príchodu protestujúcich, a následne od 15:00 do 17:00 na Námestí slobody v Bratislave počas prebiehajúceho protestu a nahrávali udalosti na mobil alebo kameru, aby poskytli video záznamy polícii za účelom ďalšieho objasňovania," žiada polícia.


Záznamy je možné odovzdať na USB alebo na CD osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru či prostredníctvom stránok na úschovu videí, alebo formou súkromnej správy na facebookovej stránke.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia žiada verejnosť o videá zo 17. novembra, pri riešení udalostí pomôže každé jedno © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dezinfekčné germicídne lampy ničia koronavírus, ale aj naše oči. Takéto sú príznaky
<< predchádzajúci článok
Ku koncu roka požiadalo o ukončenie služobného pomeru 962 policajtov

Polícia žiada verejnosť o videá zo 17. novembra, pri riešení udalostí pomôže každé jedno - diskusné fórum čitateľov