Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. septembra 2021

Poslanec Viskupič sa nedal zaočkovať a je zmierený s tým, že sa pre mnohých stal „dezolátom“ či „tupelom“Poslanec a šéf parlamentného výboru pre financie a rozpočet Marián Viskupič (Zdieľať
15 676x487 5.9.2021 (Webnoviny.sk) - Poslanec a šéf parlamentného výboru pre financie a rozpočet Marián Viskupič (SaS) sa nedal zaočkovať aj preto, aby vnímal život a problémy ľudí z tejto strany.


Uviedol to na sociálnej sieti. Poďakoval kolegom v politike a aj voličom, že akceptujú jeho „inakosť“.

Snaží sa žiť zdravo


„Som zmierený s tým, že pre mnohých som sa práve stal dezolátom, tupelom či nezodpovedným. Zároveň sa však snažím zdravo žiť, starám sa o svoju imunitu a mám rád život,“ napísal Viskupič.

Poslanec tvrdí, že je presvedčený, že práve vzájomný rešpekt a pravdivosť voči sebe i okoliu, ale i voči covidu je cesta von z covid krízy.

Podľa neho s plynúcim časom je stále jasnejšie, že očkovanie, bohužiaľ, nie je čarovným prútikom. Hovorí, že realita je zasa raz komplikovanejšia a komplexnejšia.

Na Tatra Summit nepôjde


Viskupič spomenul dva príklady, kedy, ako povedal, výrazne cíti, že je nezaočkovaný. Dostal pozvanie na Tatra Summit, ale bez očkovania sa ho nemôže zúčastniť.

„Takisto som mohol len poďakovať pani prezidentke za pozvanie na stretnutie so Svätým otcom v prezidentskom paláci,“ priblížil Viskupič.

Myslí si, že na ekonomickom fóre Globsec Tatra Summit by nemali diskutovať len zaočkovaní účastníci. Podujatie a, hlavne, závery môžu byť podľa Viskupiča ochudobnené o určité názory.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Poslanec Viskupič sa nedal zaočkovať a je zmierený s tým, že sa pre mnohých stal „dezolátom“ či „tupelom“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na diaľnici D2 v smere do Českej republiky sa zrazili dve autá. Úsek je uzavretý a dopravu odklonili cez Kúty
<< predchádzajúci článok
Taliban chce mať s Nemeckom silné vzťahy, potrebuje pomoc a podporu. Spolupráca s USA je odpustená

Poslanec Viskupič sa nedal zaočkovať a je zmierený s tým, že sa pre mnohých stal „dezolátom“ či „tupelom“ - diskusné fórum čitateľov