Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. septembra 2020

Pre Blahu a Smer-SD pracuje bývalý sudca, ktorý si s Kočnerom vymenil stovky správBývalý šéf Okresného súdu Bratislava III David Lindtner, ktorý si vymenil s obvineným podnikateľomZdieľať
img_8835 1 676x485 16.9.2020  - Bývalý šéf Okresného súdu Bratislava III David Lindtner, ktorý si vymenil s obvineným podnikateľom Marianom Kočnerom stovky správ prostredníctvom aplikácie Threema, najnovšie pracuje pre stranu Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) a jej podpredsedu Ľuboša Blahu. Informuje o tom spravodajský portál Aktuality.sk.

Blaha sa pochválilPortál zároveň informuje, že touto spoluprácou sa na sociálnej sieti pochválil samotný Blaha. Vo svojom statuse, kde informoval, že špeciálna prokuratúra mala zrušiť jeho obvinenie pre status o Martinovi Šmídovi.

„Špeciálna prokuratúra to, našťastie, musela uznať, najmä vďaka mojím advokátom Robertovi Kaliňákovi a Dávidovi Lindtnerovi, ktorí právne zastupujú Smer a sformulovali nepriestreľnú profesionálnu právnu sťažnosť. Ďakujem za to!“ skonštatoval podpredseda Smeru-SD.

Kaliňák s ním plánuje aj ďalšiu spoluprácu


Fakt, že Lindtner naozaj robí pre predstaviteľov Smeru-SD, pre portál potvrdil aj Robert Kaliňák. Ten si ho mal prizvať na spoluprácu po tom, čo sa stretol s jeho prácou. Tvrdí, že odchodom Lindtnera zo sudcovského stavu prišla justícia o jedného z veľmi kvalifikovaných predstaviteľov.

A hoci rozhodnutím Slovenskej advokátskej komory má Lindtner momentálne pozastavený výkon advokácie, exminister vnútra s ním plánuje spoluprácu aj naďalej. Kaliňák nemá pritom problém s tým, že si Lindtner písal s Kočnerom.

„Písal si s ním aj predseda parlamentu. A predseda vlády s ním sedel. To vám ale nevadí. Keby ste všetkých tak odsudzovali, tak vám uznám túto otázku,“ dodal exminister vnútra pre webový portál.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pre Blahu a Smer-SD pracuje bývalý sudca, ktorý si s Kočnerom vymenil stovky správ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V niektorých štvrtiach Madridu prudko stúpa počet nakazených, úrady chcú obmedziť pohyb ľudí
<< predchádzajúci článok
Miera nezamestnanosti na Slovensku mierne klesla, Krajniak hovorí o úspechu opatrení

Pre Blahu a Smer-SD pracuje bývalý sudca, ktorý si s Kočnerom vymenil stovky správ - diskusné fórum čitateľov