24hod.sk    Z domova

31. októbra 2020

Pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov.Pozitívne testovaných bolo viacero policajtov. V Žilinskom kraji mali pozitívny test siedmi policajti, v Prešove a Bratislave boli pozitívne testovaní traja.Zdieľať
Pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov.

V sobotu pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov. Keďže môžu slúžiť len v prípade negatívneho testu, boli nahradení z pripravených záloh.


V Žilinskom kraji mali pozitívny test siedmi policajti, v Prešove a Bratislave boli pozitívne testovaní traja. "V Nitre boli pre začiatkom služby z testovaných policajtov pozitívni šiesti a v Košiciach piati," spresnil Slivka.

V okrese Brezno prišiel podať občan trestné oznámenie. "Myslí si, že osoby na odberných miestach nie sú oprávnené pracovať s osobnými údajmi," dodal.

Doprava sa podľa polície komplikuje na niektorých miestach v Bratislave. Konkrétne na Budatínskej, Panónskej, Karloveskej, Botanickej a Miletičovej ulici. Taktiež v okolí Zlatých Pieskov. "Pri odbernom mieste v areáli Ekonomickej univerzity na ulici Prokopa Veľkého spadol strom, k zraneniu osôb nedošlo," ozrejmil Slivka.

Polícia informovala, že dopravná situácia je zložitejšia aj v Košiciach smerom na letisko, kde policajti riadia premávku, a v Nitre na Akademickej až po Triedu Andreja Hlinku.


   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/pred-nastupom-do-sluzby-bolo-pozitivne-testovanych-viacero-policajtov-cl744660.html