Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. októbra 2020

Pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov.Pozitívne testovaných bolo viacero policajtov. V Žilinskom kraji mali pozitívny test siedmi policajti, v Prešove a Bratislave boli pozitívne testovaní traja.Zdieľať
Pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov.

V sobotu pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov. Keďže môžu slúžiť len v prípade negatívneho testu, boli nahradení z pripravených záloh.


V Žilinskom kraji mali pozitívny test siedmi policajti, v Prešove a Bratislave boli pozitívne testovaní traja. "V Nitre boli pre začiatkom služby z testovaných policajtov pozitívni šiesti a v Košiciach piati," spresnil Slivka.

V okrese Brezno prišiel podať občan trestné oznámenie. "Myslí si, že osoby na odberných miestach nie sú oprávnené pracovať s osobnými údajmi," dodal.

Doprava sa podľa polície komplikuje na niektorých miestach v Bratislave. Konkrétne na Budatínskej, Panónskej, Karloveskej, Botanickej a Miletičovej ulici. Taktiež v okolí Zlatých Pieskov. "Pri odbernom mieste v areáli Ekonomickej univerzity na ulici Prokopa Veľkého spadol strom, k zraneniu osôb nedošlo," ozrejmil Slivka.

Polícia informovala, že dopravná situácia je zložitejšia aj v Košiciach smerom na letisko, kde policajti riadia premávku, a v Nitre na Akademickej až po Triedu Andreja Hlinku.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Celoplošné testovanie na Slovensku (online): Odberné miesta sa zavreli a prišlo už viac ako milión ľudí, mestá zverejnili aj priebežné výsledky (foto+video) (31. 10. 2020)
 Do práce sa bez negatívneho testu na COVID-19 nedostanete, vydali vyhlášku (31. 10. 2020)
 Video: Premiér pozval ľudí na celoplošné testovanie, hovorí o pokuse predísť lockdownu (30. 10. 2020)
 Bratislavský Volkswagen otestoval počas jedného dňa vyše štyritisíc svojich zamestnancov (30. 10. 2020)
 Pri celoplošnom testovaní pomôžu aj desiatky hasičov, budú nasadení ako strategická záloha (30. 10. 2020)
 Celoplošné testovanie je pripravené na 60 percent, Čaputová bude žiadať od Matoviča zmeny (video) (30. 10. 2020)
 Prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala vládu, aby upustila od sankcií za neúčasť na plošnom testovaní. Matovič potvrdil slová prezidentky, že zdravotníkov je stále nedostatok. (30. 10. 2020)
 Matovič povedal, že ak zdravotníci neprídu do odberných miest, budú musieť nechať zatvorené obchody a prevádzky ďalší týždeň až dva. (30. 10. 2020)
 Zamestnanci ministerstva vnútra začnú s testovaním na COVID-19 o deň skôr, ako zvyšok Slovenska (30. 10. 2020)
 Von der Leyenová podporila hromadné testovanie (30. 10. 2020)nasledujúci článok >>
Belgicko sa vracia k celonárodnému lockdownu, ale školy a továrne budú naďalej fungovať
<< predchádzajúci článok
Celoplošné testovanie na Slovensku (online): Odberné miesta sa zavreli a prišlo už viac ako milión ľudí, mestá zverejnili aj priebežné výsledky (foto+video)

Pred nástupom do služby bolo pozitívne testovaných viacero policajtov. - diskusné fórum čitateľov