Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. novembra 2019

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalenáSo zdržaním desať až 25 minút musia v piatok ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: Tablet TV
Bratislava 22. novembra (TASR) – So zdržaním desať až 25 minút musia v piatok ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.


So zdržaním do 25 minút musia vodiči počítať na D1 za Sencom smerom do Bratislavy, kde na ceste pracujú cestári.

Zdržanie 20 minút hlásia vodiči v Bratislave na Ulici Svornosti, na Popradskej a na Hradskej smerom do centra od Vrakune. Takéto zdržanie je hlásené aj medzi Mostom pri Bratislave a Hornými Dielmi, v Dunajskej Lužnej smerom do Rovinky a Bratislavy a za Blatným v smere k D1 a do Senca.

Kolóny a 15-minútové zdržanie hlásia vodiči na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, v Ivanke pri Dunaji v smere od Bernolákova do Bratislavy.

Zdržanie do desať minút hlásia vodiči v hlavnom meste na Račianskej, na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom v smere od Senca, ale aj z Čiernej Vody a z Vajnôr smerom do centra.

Podľa Zelenej vlny RTVS sa v piatok v ranných hodinách stala dopravná nehoda na Harmincovej ulici smerom na D2. Blokovaný je jeden jazdný pruh. Druhá nehoda sa stala na Dolnozemskej pred Mostom Apollo smerom do Petržalky, kde je tiež blokovaný jeden pruh.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Brazílsky prezident založil novú politickú stranu
<< predchádzajúci článok
Aktivisti využijú pápežovu náštevu na vyhlásenie moratória na popravy

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená - diskusné fórum čitateľov