Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

16. januára 2020

Prestup Šporara zo Slovana do Sportingu nie je v cieľovej rovinke, predstavy klubov sú odlišnéV súvislosti so slovinským kanonierom slovenského futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava Andražom Šporarom sa dlhodobo spomína interes mnohých európskych klubov. Sporting vyvíja veľké ...Zdieľať
andraz sporar sk slovan bratislava fortuna liga 676x500 16.1.2020 (Webnoviny.sk) - V súvislosti so slovinským kanonierom slovenského futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava Andražom Šporarom sa dlhodobo spomína interes mnohých európskych klubov.

Sporting vyvíja veľké úsilie


V ostatnom čase medzi nimi nechýba ani 18-násobný portugalský šampión Sporting Lisabon. Klub, v ktorom rozbehli profesionálnu kariéru aj neskorší najlepší svetoví futbalisti Cristiano Ronaldo a Luís Figo, by chcel 25-ročného rodáka z Ľubľany získať v tomto prestupovom období.

"Je pravda, že rokujeme so Sportingom Lisabon, ktorý vyvíja veľké úsilie o získanie Andraža Šporara. Situácia sa však mení z hodiny na hodinu a v tejto chvíli ešte neexistuje finálna dohoda o uskutočnení transferu," vyhlásil prostredníctvom klubového webu generálny riaditeľ "belasých" Ivan Kmotrík ml.

Slovan má jasne zadefinované požiadavky


V portugalských médiách sa začiatkom tohto týždňa písalo, že Šporarov transfer do Lisabonu sa ocitol v tzv. cieľovej rovinke. Podľa funkcionára z Tehelného poľa je to však inak.

"Nie sme tak blízko, ako informujú portugalské médiá, a to z dôvodu, že naše predstavy a predstavy Sportingu sú naďalej odlišné a vzdialené od seba. Máme jasne zadefinované požiadavky a podmienky, za akých budeme ochotní súhlasiť s prestupom a nevidíme žiaden dôvod, aby sme naše nároky znižovali. Ponuka, ktorú prijmeme, musí zodpovedať aktuálnej hodnote hráča," dodal.

Kmotrík ml. tiež prezradil, že hráčove zakončovateľské schopnosti si všimli aj v iných európskych súťažiach. "Interes o Andraža prejavujú aj kluby z iných krajín ako Anglicko, Španielsko či Francúzsko. Len pred pár hodinami sme obdržali ďalšiu veľmi zaujímavú a serióznu ponuku. Z pohľadu ponúk sa už dostávame k sumám, ktoré by pre nás boli akceptovateľné. Posledná ponuka Sportingu však ešte nespĺňa naše predstavy, pričom odmietam potvrdzovať alebo dementovať sumu, ktorú zverejnili portugalské médiá, vzhľadom na prebiehajúce rokovania by to nebolo seriózne. Sme v rokovaní a uvidíme, čo prinesú najbližšie hodiny a dni. Andraž je stále hráčom Slovana Bratislava a na sústredení sa pripravuje na jarnú časť súťaže. Fanúšikov budeme informovať o vývoji situácie," skonštatoval Ivan Kmotrík ml.


Zdroj: Webnoviny.sk - Prestup Šporara zo Slovana do Sportingu nie je v cieľovej rovinke, predstavy klubov sú odlišné © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gombos je vo finále kvalifikácie Australian Open, v hre o hlavnú súťaž sú aj Martin a Horanský
<< predchádzajúci článok
Vlhová sa učí zdolávať Shiffrinovú, boj o slalomový glóbus je otvorený

Prestup Šporara zo Slovana do Sportingu nie je v cieľovej rovinke, predstavy klubov sú odlišné - diskusné fórum čitateľov