Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. mája 2024

Prezidentka Čaputová považuje možnosť stretnutia politických lídrov za stále otvorenúPrezidentka Zuzana Čaputová považuje možnosť stretnutia politických lídrov strán za stále otvorenú. „Je prirodzené, že si jeho príprava vyžaduje ...Zdieľať
zuzana a aputova 676x451 19.5.2024 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová považuje možnosť stretnutia politických lídrov strán za stále otvorenú.


„Je prirodzené, že si jeho príprava vyžaduje nielen čas, ale aj trpezlivosť. V aktuálnej situácii je však najdôležitejšie, aby nastal posun v upokojení situácie. Menej dôležité je, či sa stretnutie uskutoční neskôr alebo na inom mieste,“ uviedla Čaputová v súvislosti možného zrušenia okrúhleho stola v prezidentskom paláci.

Avizované stretnutie zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho a úradujúcej prezidentky Zuzany Čaputovej s predstaviteľmi politických subjektov sa pôvodne malo uskutočniť v utorok 21. mája.


Zdroj: SITA.sk - Prezidentka Čaputová považuje možnosť stretnutia politických lídrov za stále otvorenú © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bude chybou, ak sa ohlásený okrúhly stôl u prezidentky Čaputovej zruší, vyhlásila SaS
<< predchádzajúci článok
Ukrajinci tvrdia, že zničili ruskú mínolovku Kovrovec z Čiernomorskej flotily