Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

07. apríla 2019

Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas prácePri stavbe pódia pre americký festival Coachella zomrel hlavný montážnik. Spoločnosť Goldenvoice, ktorá prináša každý rok podujatie do kalifornského mesta Indio, nezverejnila meno muža. ...Zdieľať
music festival_site 18a448041ed5429bbb4ba42fd704fef7 676x451 INDIO 7. apríla (WebNoviny.sk) - Pri stavbe pódia pre americký festival Coachella zomrel hlavný montážnik.


Spoločnosť Goldenvoice, ktorá prináša každý rok podujatie do kalifornského mesta Indio, nezverejnila meno muža. Vo festivalovom tíme však pracoval už 20 rokov.

"Dnes sme stratili kolegu, kamaráta a člena rodiny. Náš priateľ spadol, keď pracoval na stavbe festivalového pódia. V našom tíme pracoval 20 rokov a robil to, čo miloval. Bol to ťažko pracujúci a milujúci človek, ktorý sa veľmi dobre staral o svoj tím. Ako náš hlavný montážnik bol zodpovedný za nespočetné množstvo úžasných koncertov. Bude nám veľmi chýbať," uviedli organizátori.

Šesťdňové podujatie sa bude konať od 12. do 14. apríla a potom od 19. do 21. apríla. Vystúpia počas neho napríklad aj Ariana Grande, Childish Gambino alebo Janelle Monáe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas práce © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Ružomberku súťažili tanečné páry z piatich európskych krajín
<< predchádzajúci článok
José James vystúpi v Bratislave v rámci festivalu City Sounds

Pri stavbe festivalového pódia zomrel hlavný montážnik, spadol počas práce - diskusné fórum čitateľov