Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

27. júla 2021

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - utorok, 27. júla



Olympijské hry v Tokiu sa prebiehajú od 23. júla do 8. augusta.



Zdieľať
PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - utorok, 27. júla

 

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 Tokio:




(termíny SELČ, v dejisku plus 7 hodín):

UTOROK 27. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:


2.20 vzpieranie

ženy do 49 kg, skupina B

2.58 veslovanie

párová štvorka muži, finále

3.10 veslovanie

párová štvorka ženy, finále

3.30 plávanie

finále:

100 m prsia žien /? - PODMANÍKOVÁ/
100 m znak mužov
100 m znak žien
200 m v.sp. mužov

4.00 strelectvo

finále mix vzduchová pištoľ 10 m

4.50 vzpieranie

ženy do 64 kg, skupina B
ženy do 59 kg, skupina B

6.00 softbal

ženy o 3. miesto

8.00 horská cyklistika

ženy cross-country

8.00 skoky do vody

synchronizované skoky z 10 m veže ženy

8.15 strelectvo

finále mix vzduchová puška 10 m

8.50 vzpieranie

ženy do 49 kg, skupina A

9.00 vodný slalom

finále K1 ženy
/? - MINTÁLOVÁ/

10.30 jazdectvo

finále drezúra tímová súťaž

11.18 džudo

ženy do 63 kg
11.18 o 3. miesto, 11.38 finále

11.30 šerm

kord družstvá ženy

11.30 o 3. miesto, 12.30 finále

11.49 džudo

muži do 81 kg

11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
12.45 športová gymnastika
finále viacboja družstiev žien

12.50 vzpieranie

ženy do 63 kg, skupina A

13.00 softbal

finále ženy

13.30 taekwondo

ženy nad 67 kg
13.30 o 3. miesto, 14.30 finále

13.45 taekwondo

muži nad 80 kg
13.45 o 3. miesto, 14.45 finále

--------------------------------------------

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00 volejbal ženy

2.00 B-skupina: ROC - Argentína
4.05 B-skupina: Čína - USA
7.20 A-skupina: Japonsko - Srbsko
9.25 B-skupina: Taliansko - Turecko
12.40 A-skupina: Brazília - Dominikánska rep.
14.45 A-skupina: Kórejská rep. - Keňa

2.00 hádzaná ženy

2.00 A-skupina: Japonsko - Čierna Hora
4.00 B-skupina: Brazília - Maďarsko
7.15 B-skupina: Švédsko - ROC
9.15 A-skupina: Kórejská rep. - Holandsko
12.30 A-skupina: Angola - Nórsko
14.30 B-skupina: Francúzsko - Španielsko

2.30 pozemný hokej muži

2.30 A-skupina: Argentína - Austrália
3.00 A-skupina: India - Španielsko
4.45 A-skupina: Japonsko - N. Zéland
5.15 B-skupina: Nemecko - V. Británia
11.30 B-skupina: Belgicko - JAR
13.45 B-skupina: Holandsko - Kanada

2.56 lukostreľba

ženy, 1. kolo
/BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/

3.00 basketbal ženy

3.00 B-skupina: Japonsko - Francúzsko
6.40 B-skupina: Nigéria - USA
10.20 C-skupina: Austrália - Belgicko
14.00 C-skupina: Portoriko - Čína

3.00 vodné pólo muži

3.00 A-skupina: JAR - USA
4.30 B-skupina: Čierna Hora - Španielsko
7.00 B-skupina: Kazachstan - Srbsko
8.30 A-skupina: Taliansko - Grécko
11.20 A-skupina: Japonsko - Maďarsko
12.50 B-skupina: Austrália - Chorvátsko

3.35 lukostreľba

ženy, 2. kolo
/? - BARÁNKOVÁ/

3.30 plávanie

semifinále:

200 m voľný spôsob ženy
200 m motýlik muži /? - NAGY/
200 m polohovka ženy

4.00 tenis

dvojhra ženy osemfinále, štvorhry štvrťfinále
/? - POLÁŠEK-KLEIN/

6.30 3x3 basketbal

ženy, základná fáza

USA - Japonsko
Čína - Mongolsko
Francúzsko - Rumunsko
ROC - Taliansko

7.00 vodný slalom

K1 ženy, semifinále
/? - MINTÁLOVÁ/

7.40 3x3 basketbal

muži, základná fáza

Belgicko - Poľsko
Čína - Japonsko
Srbsko - ROC
Lotyšsko - Holandsko

9.30 stolný tenis

dvojhra osemfinále muži, ženy
/? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/

10.00 futbal ženy

10.00 G-skupina: N. Zéland - Švédsko
10.00 G-skupina: USA - Austrália
13.00 E-skupina: Čile - Japonsko
13.00 E-skupina: Kanada - V. Británia
13.30 F-skupina: Holandsko - Čína
13.30 F-skupina: Brazília - Zambia

10.30 ragby muži

štvrťfinále

12.02 plávanie

rozplavby:

100 m voľný spôsob muži
200 m motýlik ženy
200 m prsia muži
4 x 200 m voľný spôsob muži
800 m voľný spôsob muži

13.30 3x3 basketbal

ženy, štvrťfinále

14.00 3x3 basketbal

muži, štvrťfinále

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Barteková v Tokiu nekončí, bude kandidovať vo voľbách do komisie športovcov olympijského výboru
<< predchádzajúci článok
Letná olympiáda v Tokiu (stolný tenis) Wang Jang prehral v 3. kole dvojhry

PROGRAM SÚŤAŽÍ OH2020 TOKIO - utorok, 27. júla - diskusné fórum čitateľov