Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

07. decembra 2022

Propagandisti pripravujú Rusko na prehru, ich rétorika sa podľa Burdanova dramaticky zmenilaRuskí propagandisti údajne zmenili rétoriku, kritizujú ruských generálov a diskutujú o ich odpore k prehre vo vojne. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to šéf ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby ...Zdieľať
russia_ukraine_war_09835 1649765891094ddd9f1e07f0dad4d196 676x451 7.12.2022 (Webnoviny.sk) - Ruskí propagandisti údajne zmenili rétoriku, kritizujú ruských generálov a diskutujú o ich odpore k prehre vo vojne. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to šéf ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby Kyrylo Budanov.„Ukrajina už vyhrala. Všetci na svete to už cítia a aj my tomu rozumieme. Áno, bude to na určitý čas ťažké, ale v globále to nič nezmení," povedal. Budanov poukázal na to, že počas ostatných troch mesiacov sa rétorika všetkých kremeľských propagandistov „dramaticky zmenila".


„Najprv začali opatrne kritizovať svoje vedenie, potom vyšších generálov a teraz prišli na to, že víťazstvo neprichádza do úvahy. Každý chápe, že je to nereálne. Prehra je už zrejmá. Ešte raz hovorím, ešte budú ťažké časy, ale prehra Ruska je už vyriešená a oni sami to veľmi dobre vedia," skonštatoval Budanov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Propagandisti pripravujú Rusko na prehru, ich rétorika sa podľa Burdanova dramaticky zmenila © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezidentka Čaputová dostala Cenu za demokraciu Madeleine Albrightovej
<< predchádzajúci článok
Trendy a ceny maliarskych prác 2022