Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. septembra 2023

Psy spôsobili niekoľkotisícovú škodu, usmrtili lane a mláďatá daniela škvrnitého


Tagy: Útok psa

Tri lane a dve mláďatá daniela škvrnitého usmrtili dva psy v oplotenom areáli v Bardejove v časti Dlhá Lúka. Polícia to vyšetruje ako prípad trestného činu poškodzovania cudzej veci. Ako vo štvrtok ...Zdieľať
gettyimages 1346918889 676x451 21.9.2023 (SITA.sk) - Tri lane a dve mláďatá daniela škvrnitého usmrtili dva psy v oplotenom areáli v Bardejove v časti Dlhá Lúka. Polícia to vyšetruje ako prípad trestného činu poškodzovania cudzej veci.


Ako vo štvrtok informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, oboch psov, nemeckého loveckého teriéra a tatranského duriča, ich majiteľ dostatočne nezabezpečil. Na spomínaný pozemok prešli v nočných hodinách z utorka na stredu.

Majiteľovi usmrtených zvierat vznikla škoda vo výške približne 2 700 eur. Podľa zákona páchateľovi za toto protiprávne konanie hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.


Zdroj: SITA.sk - Psy spôsobili niekoľkotisícovú škodu, usmrtili lane a mláďatá daniela škvrnitého © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Útok psa
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nová agenda pre mier či existenčná kríza, Čaputová poukázala počas Valného zhromaždenie OSN na aktuálne problémy 
<< predchádzajúci článok
Lörinc sa vzdal funkcie v predstavenstve VVS, ostatné mestá majú šancu na väčšie výnosy