Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. marca 2024

Putin údajne stráca kontrolu nad situáciou a už nedokáže ochrániť ani hranice vlastnej krajinyProtiputinovskí bojovníci z Légie Sloboda Ruska, Ruského dobrovoľníckeho zboru aZdieľať
kyrgyzstan_russia_87298 676x451 22.3.2024 (SITA.sk) - Protiputinovskí bojovníci z Légie Sloboda Ruska, Ruského dobrovoľníckeho zboru a Sibírskeho práporu tvrdia, že ruský vodca Vladimir Putin „každým dňom viac a viac stráca kontrolu nad situáciou a už nedokáže ochrániť ani hranice vlastnej krajiny“.


Uviedli to v spoločnom vyhlásení na Telegrame. Tieto dobrovoľnícke formácie tvrdia, že v priebehu niekoľkých dní oslobodili od Putinovho režimu dve dediny.

Armáda prišla o veľa techniky


„Putinova armáda prišla o obrovské množstvo techniky a viac ako tisíc svojich vojakov, ktorých v panike hodili, aby ich zabili pod našimi zbraňami. V dôsledku toho nám celá Putinova armáda nebola schopná odolať ani v kritickom momente jeho moci – v dňoch prezidentských volieb,“ uviedli bojovníci.

Viac o téme: Vojna na UkrajineTí tvrdia, že občania Belgorodskej a Kurskej oblasti pod bombami Putinových lietadiel a delostreleckou paľbou nechodili do volebných miestností.

Boj proti Putinovej diktatúre


„Nikto so zdravým rozumom potom nebude môcť tvrdiť, že Putin bol zvolený legálne.“ Vyzvali zároveň ďalších Rusov, aby sa k nim pridali a spoločne bojovali proti Putinovej diktatúre.


„Len so zbraňami v ruke, keď budeme spolu, definitívne zvíťazíme a vytvoríme nové Rusko - silnú, mierumilovnú a rešpektovanú krajinu, za ktorú sa občania nebudú hanbiť. Náš boj pokračuje! Budú nové víťazstvá! Čoskoro pôjdeme do ďalších miest,“ skonštatovali protikremeľskí bojovníci.


Zdroj: SITA.sk - Putin údajne stráca kontrolu nad situáciou a už nedokáže ochrániť ani hranice vlastnej krajiny © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Muž našiel v lese tri protitankové míny, muníciu zneškodnil pyrotechnik (foto)
<< predchádzajúci článok
Moskva pod paľbou z automatických zbraní, teroristický útok v koncertnej sieni si vyžiadal 40 životov (video)