Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. septembra 2019

Rekonštrukcia Orlovského mosta komplikuje dopravu v Považskej BystriciIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR František Iván
Považská Bystrica 11. septembra (TASR) – Polícia upozorňuje motoristov na výrazné dopravné obmedzenia v oboch smeroch na Orlovskom moste v Považskej Bystrici. Obmedzenia súvisia s rekonštrukciou cesty II/517 vrátane Orlovského mosta a potrvajú do konca mája roku 2020.


Ako o tom informovala Elena Antalová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne, doprava bude presmerovaná do dvoch protismerných jazdných pruhov a bude usmerňovaná a riadená umiestneným prenosným dopravným značením a dopravnými zariadeniami, prípadne riadená príslušníkmi Policajného zboru a osobami poučenými a spôsobilými na riadenie cestnej premávky.

Polícia žiada motoristov, aby pri plánovaní ciest zohľadnili dopravné obmedzenia, zvýšili opatrnosť a pozornosť, sledovali prenosné dopravné značenie a zariadenia a ak je to možné, v čase dopravných obmedzení využili inú trasu, ktorou je mesto Považská Bystrica prepojené s okolitými regiónmi.

„Odporúčame účastníkom cestnej premávky vyhnúť sa podľa možností tomuto úseku cesty II/517 v čase dopravnej špičky - od 5.30 h do 7.30 h a predovšetkým popoludní v čase od 13.00 h do 17.30 h. V súvislosti s dopravnou situáciou v meste Považská Bystrica odporúčame motoristickej verejnosti, ktorá využíva pri svojich cestách diaľnicu D1 v lokalite Považská Bystrica (úsek Beluša - Bytča), pri vjazdoch do tejto lokality a výjazdoch použiť diaľničné privádzače Považská Bystrica - juh (Sverepec) a Považská Bystrica - sever (Vrtižer) a vyhnúť sa tým privádzaču Považská Bystrica - centrum,“ zdôraznila Antalová.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Český minister Petříček nevidí dôvod na odvolanie uznania Kosova
<< predchádzajúci článok
Terčom kyberkriminality sa stávajú aj školské učebnice a materiály

Rekonštrukcia Orlovského mosta komplikuje dopravu v Považskej Bystrici - diskusné fórum čitateľov