Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. novembra 2020

Remišová: Najdôležitejšie je zabezpečiť návrat detí do škôl, žiadne iné opatrenie nepodporímePre vládnu stranu Za ľudí je najdôležitejšie zabezpečiť návrat detí do škôl. V diskusnej relácii Sobotné dialógy Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to povedala predsedníčka strany a ministerka ...Zdieľať
img_8932 min 676x451 21.11.2020  - Pre vládnu stranu Za ľudí je najdôležitejšie zabezpečiť návrat detí do škôl. V diskusnej relácii Sobotné dialógy Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) to povedala predsedníčka strany a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová.


„Žiadne iné opatrenie nepodporíme v strane Za ľudí skôr, ako návrat detí do škôl. Nič nie je dôležitejšie ako vzdelávanie našich detí,“ dodala Remišová.


Zdroj: Webnoviny.sk - Remišová: Najdôležitejšie je zabezpečiť návrat detí do škôl, žiadne iné opatrenie nepodporíme © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Singapur a Hongkong chceli podporiť turizmus cez leteckú cestovnú bublinu, stopol ich koronavírus
<< predchádzajúci článok
Na plánovaní dvojnásobnej vraždy v obci Lednické Rovne sa malo podieľať aj maloleté dieťa

Remišová: Najdôležitejšie je zabezpečiť návrat detí do škôl, žiadne iné opatrenie nepodporíme - diskusné fórum čitateľov