Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. novembra 2020

Singapur a Hongkong chceli podporiť turizmus cez leteckú cestovnú bublinu, stopol ich koronavírusSingapur a Hongkong odložili vytvorenie plánovanej leteckej cestovnej bubliny, ktorej cieľom je podporiť turizmus. Dôvodom odloženia je rast počtu nákazZdieľať
hong_kong_singapore_travel_bubble_88123 bfc76eddbbca4efeab715017b8fb46c3 min 676x451 21.11.2020 (Webnoviny.sk) - Singapur a Hongkong odložili vytvorenie plánovanej leteckej cestovnej bubliny, ktorej cieľom je podporiť turizmus. Dôvodom odloženia je rast počtu nákaz koronavírusom v Hongkongu.


Cestovná bublina, ktorá pôvodne mala fungovať od nedele, sa odkladá prinajmenšom o dva týždne, povedal v sobotu na tlačovej konferencii hongkonský minister obchodu a ekonomického rozvoja Edward Jau.

Hongkong v sobotu nahlásil 43 nových prípadov koronavírusu. Letecká bublina má dovoliť návštevníkom cestujúcim medzi oboma mestami vyhnúť sa karanténe, ak budú mať testy na koronavírus pred odletom a po prílete.

"Vzhľadom na situáciu v Hongkongu si myslím, že je zodpovedné na chvíľu to odložiť," konštatoval hongkonský minister obchodu.Zdroj: Webnoviny.sk - Singapur a Hongkong chceli podporiť turizmus cez leteckú cestovnú bublinu, stopol ich koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na štvrtom kole plošného testovania sa v sobotu k 12. hodine zúčastnilo 31 548 ľudí.
<< predchádzajúci článok
Remišová: Najdôležitejšie je zabezpečiť návrat detí do škôl, žiadne iné opatrenie nepodporíme

Singapur a Hongkong chceli podporiť turizmus cez leteckú cestovnú bublinu, stopol ich koronavírus - diskusné fórum čitateľov