Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

10. decembra 2020

Reštaurácie sú na dne a opatrenia proti COVID-19 nemajú logiku, Sulík kritizuje aj testovanie zamestnancovOpatrenia štátu v boji proti koronavírusu považuje minister hospodárstva Richard Sulík za absurdné a paradoxné. "Nedávajú vnútornú ...Zdieľať
img_9051 1 min 676x451 10.12.2020  - Opatrenia štátu v boji proti koronavírusu považuje minister hospodárstva Richard Sulík za absurdné a paradoxné. "Nedávajú vnútornú logiku," uviedol na štvrtkovej tlačovej besede.


Opakovane kritizoval postup štátu smerom k reštauráciám a poprosil hlavného hygienika, aby zvážil už ohlásene opatrenia. "My systematicky likvidujeme celý gastro segment," skonštatoval.

Reštaurácie sú podľa neho na dne a pomoc, ktorú dostávajú, je slabá a pomalá. Podľa ministra hospodárstva by sa mal štát zamerať na okresy, kde sa pandémia dostáva mimo kontroly, ako napríklad v Púchove.

V piatok čaká Sulíka rokovanie so zväzmi o avizovanom testovaní firiem s viac ako 500 zamestnancami. Podľa prvotných informácií označujú takýto krok ako náročný až nemožný.


Zdroj: Webnoviny.sk - Reštaurácie sú na dne a opatrenia proti COVID-19 nemajú logiku, Sulík kritizuje aj testovanie zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šeliga vyzval Čaputovú, aby odložila menovanie Žilinku do funkcie generálneho prokurátora
<< predchádzajúci článok
Mobile ID víťazom Ceny Rádia Slovensko na kongrese ITAPA 2020

Reštaurácie sú na dne a opatrenia proti COVID-19 nemajú logiku, Sulík kritizuje aj testovanie zamestnancov - diskusné fórum čitateľov