Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

03. mája 2020

Richard chcel stráviť karanténu na ostrove v Disney Worlde, cítil sa tam ako v tropickom rajiNa Floride zadržali muža, ktorý sa rozhodol stráviť karanténu na uzavretom ostrove v Disney Worlde, lebo sa tam vraj cítil ako v "tropickom raji". Richarda McGuirea našli na Discovery Island ...Zdieľať
virus_outbreak_theme_parks_03499 59fd882a0b624838b65a7b4e479e3c7b min 676x451 3.5.2020  - Na Floride zadržali muža, ktorý sa rozhodol stráviť karanténu na uzavretom ostrove v Disney Worlde, lebo sa tam vraj cítil ako v "tropickom raji".


Richarda McGuirea našli na Discovery Island vo štvrtok, pričom im povedal, že je tam od pondelka alebo utorka a plánoval tam zostať asi týždeň. Štyridsaťdvaročný muž zároveň tvrdil, že nepočul strážnikov, ktorí ho hľadali, pretože spal v budove.

Napriek tomu, že na ostrove aj v jeho okolí je množstvo značiek zakazujúcich vstup, vraj tiež nevedel, že tam nesmie byť. "Richard sa vyjadril, že si toho nebol vedomý a vyzeralo to ako tropický raj," uvádza sa v správe o jeho zadržaní, ktorá tiež hovorí, že ho prostredníctvom verejného rozhlasu upozornili, že tam nesmie byť, no on aj tak ostal na ostrove.

Discovery Island, predtým známy ako Treasure Island, bol domovom zooparku, no v roku 1999 ho pre verejnosť uzavreli.


Zdroj: Webnoviny.sk - Richard chcel stráviť karanténu na ostrove v Disney Worlde, cítil sa tam ako v tropickom raji © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SuperStar 2020: Martina Koniariková a Giovanni Ricci. Ich najväčšie obavy sa nenaplnili a postúpili spolu
<< predchádzajúci článok
Zápasíte s nadváhou? Pri znižovaní hmotnosti sú podľa švédskej štúdie účinné vesty so závažím

Richard chcel stráviť karanténu na ostrove v Disney Worlde, cítil sa tam ako v tropickom raji - diskusné fórum čitateľov