Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. augusta 2022

Rusi počas noci bombardovali obytné štvrte na východe Ukrajiny, gubernátor Dnipropetrovska hovorí o tragickej nociRuské bombardovanie Dnipropetrovskej oblasti na východe Ukrajiny v noci na stredu zabilo 21 ľudí. Uviedol to gubernátor oblasti Valentyn Reznyčenko. Celkovo jedenásť ľudí bolo podľa jeho slov ...Zdieľať
russia_ukraine_war_08823 d051fd7030c14f70a69e2f316ecf43f8 676x380 10.8.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské bombardovanie Dnipropetrovskej oblasti na východe Ukrajiny v noci na stredu zabilo 21 ľudí. Uviedol to gubernátor oblasti Valentyn Reznyčenko.


Celkovo jedenásť ľudí bolo podľa jeho slov zabitých v okrese Nikopol a desať v meste Marhanec. „Nepriateľ bombardoval oblasť dvakrát," povedal Reznyčenko.


„Na obytné oblasti namieril 80 rakiet. Úmyselne a záludne udrel, keď ľudia spali vo svojich domovoch," konštatoval gubernátor a dodal, že išlo o „tragickú noc". Informuje o tom portál news.sky.com.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi počas noci bombardovali obytné štvrte na východe Ukrajiny, gubernátor Dnipropetrovska hovorí o tragickej noci © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi na Ukrajine vytvorili novú pozemnú formáciu, podľa Britov sa okupanti sústredia na útoky na Donbase
<< predchádzajúci článok
Najvyšší súd bude už čoskoro rozhodovať o „Mrche“, ktorá chcela nechať zlikvidovať svoju matku a otčima