Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. februára 2024

Ruská armáda začala presúvať vojakov a techniku z mesta Avdijivka do iných regiónovRuská armáda začala presúvať jednotky a techniku z mesta Avdijivka v Doneckej oblasti do iných regiónov. Napísal to v stredu na komunikačnej platforme Telegram zástupca veliteľa ukrajinskej 3. útočnej brigádyZdieľať
russia_ukraine_13238 676x451 21.2.2024 (SITA.sk) - Ruská armáda začala presúvať jednotky a techniku z mesta Avdijivka v Doneckej oblasti do iných regiónov. Napísal to v stredu na komunikačnej platforme Telegram zástupca veliteľa ukrajinskej 3. útočnej brigády Maksym Žorin.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda. Žorin poznamenal, že v iných oblastiach sa očakáva zložitá situácia, a to najmä na charkovskom fronte a na juhu Ukrajiny.

Stiahnutie ukrajinských jednotiek z Avdijivky oznámil v sobotu 17. februára hlavný veliteľ ukrajinskej armády Oleksandr Syrskyj.Zdroj: SITA.sk - Ruská armáda začala presúvať vojakov a techniku z mesta Avdijivka do iných regiónov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zelenskyj pozval poľských lídrov na stretnutie o protestujúcich farmároch, na protestoch sa objavili transparenty velebiace Putina
<< predchádzajúci článok
Existujú náznaky o pokračujúcej dohode o rukojemníkoch, tvrdí izraelský minister Ganc